Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Zamów wewnętrzne okiennice na https://skyshutters.pl.

Planując wystrój pomieszczenia, z reguły nie przeznacza się wiele czasu na okna. Zazwyczaj decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, to znaczy firany i zasłony, które nieraz zestawiane są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Shuttersy – nowinka w polskim budownictwie

Główną cechą shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego typu okiennicach wewnętrznych poruszają się, dzięki czemu można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od potrzeb domowników. Wykonuje się je z płyt pilśniowych, z drewna, a także PCV. Shuttersy instaluje się głównie na oknach, jakkolwiek jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach bądź w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda dodatek na okna, który w europejskim budownictwie widuje się wciąż okazjonalnie, ale większość zapewne przyjrzała się im na ekranie telewizora lub w kinie, bowiem tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z ciepłym klimatem, a więc w Afryce Południowej oraz w krajach śródziemnomorskich.

Ozdobne okiennice typu shutters – regulacja kąta lameli bez wykorzystania żyłek

Prócz tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters znakomicie się prezentują, mają one też zastosowanie. Z ich sprawą można kontrolować użycie promieni słonecznych: latem ograniczać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zapobiegać ucieczce ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów wnętrz i można założyć je na zdecydowanej większości okien. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co skutkuje tym, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom nader atrakcyjny wygląd, przez co podnoszą wartość domu. Wypada także podkreślić, że ustawienie lameli shuttersów jest ustawia się bez użycia sznurów, co posiadacze psotnych psów i kotów lub rodzice małych dzieci, które mogłyby zaplątać się wystające sznurki, uznają na pewno za kolejny plus.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]