bluzy sportowe, bluza sportowa

Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Kto codziennie trenuje z pewnością spostrzegł, iż jedynie stosowna odzież sportowa pozwala na ćwiczenia w całkowitym komforcie. Wybierając ubiór na treningi, w szczególności tych na świeżym powietrzu, jak gra w tenisa, jazda na rolkach czy biegi na orientację, nie zapominajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy sportowe – tkanina, z której są uszyte jest ważna

Bluzy w wersji z kapturem, zamkiem błyskawicznym lub bez nich od lat są już standardowym elementem codziennego ubioru. Nie zaskakują nawet w miejscach pracy, gdzie jeszcze niedawno obowiązywały rygorystyczne wytyczne dotyczące ubioru. Bluzy traktowane są jako odzież typu casual, bo są komfortowe i nie krępują ruchów, a wykorzystanie w nich ciepłych materiałów sprawia, iż to świetna odzież wierzchnia na jesień i wiosnę. Bluzy sportowe, chociaż mają dość podobny krój, na wiele sposobów różnią się od bluz lifestyle. Te ostatnie zazwyczaj produkowane są w 100% z bawełny czy też bawełny z nieznacznym dodatkiem np. elastyny. Bluzy sportowe natomiast często wykonane są wyłącznie z poliestru. Jest to niesłychanie odporny na zniszczenia materiał, który nie ulega zbyt szybko rozciąganiu i rzadziej się rozdziera. Dlatego też jest wybierany do produkcji odzieży sportowej, która musi znieść spore przeciążenia działające na nią podczas dynamicznego treningu. Poza tym poliester doskonale odparowuje wilgoć ze skóry, dzięki czemu ćwiczący nie spędza kilku godzin w mokrej od potu odzieży.

Bluzy sportowe kupuj w sklepach współpracujących z najlepszymi markami

Używajmy głównie odzieży od cenionych producentów. Istotnie, należy wówczas przygotować się na wyższy koszt takiej bluzy, jednak w zamian otrzymujemy artykuł o wysokiej jakości z dobrych materiałów, który zapewne nosić dłużej. Jeżeli jakiś typ bluzy sportowej ma swoje specjalne przeznaczenie, nie powinno się ubierać zamiast niej lifestylowej odzieży, na przykład bluzy bramkarskie posiadają dodatkowe protektory na łokciach chroniące bramkarza w czasie wykonywania parad, a bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz, który osłania przed wiatrem. Żeby mieć pewność, że kupujemy oryginalny produkt, kupujmy w sklepach firmowych lub prowadzonych przez oficjalnych dystrybutorów, które dysponują obszerną ofertą bluz sportowych męskich, damskich i dziecięcych.

Lokalizacja firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]