Środek do czyszczenia elewacji rozwiąże problem z graffiti

Chcesz zamówić środki do czyszczenia elewacji? Wejdź na verdeavis.pl/chemia-profesjonalna/usuwanie-zabrudzen/usuwanie-graffiti.html

Na przestrzeni kilku ostatnich lat problem wandalizmów na elewacjach budynków i murach znacznie przybrał na sile. Na ogół przybierają one formę napisów namalowanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest zerowa, na dodatek często hasła te zawierają treści wulgarne bądź rasistowskie. Nic zatem dziwnego, że zarządcy lub właściciele budynków czynią co w ich mocy, żeby usunąć je z murów. W tym celu najczęściej postanawiają powtórnie pomalować ścianę – to jednakże pochłania sporo pracy i jest dosyć kosztowne. Alternatywą dla przemalowania jest wykorzystanie środków do czyszczenia elewacji.

Działanie preparatu do mycia elewacji?

Działanie tychże środków opiera się na aktywnych czynnikach rozpuszczających komponenty najpopularniejszych farb – w szczególności rozmaitego typu żywice. Ich specyficzna kompozycja sprawia, że preparaty tego typu pozwalają na mycie także mocno chropowatych powierzchni. Najlepsze preparaty do usuwania farb nie zawierają rozpuszczalników takich jak toluen, które są niebezpieczne dla otoczenia oraz ludzi. Użycie środka do usuwania farby olejnej polega na nałożeniu go na fasadę obiektu – w tym celu należy użyć wałka lub dużego pędzla. Po co najmniej godzinie preparat należy zmyć myjką ciśnieniową albo spłukać wodą.

Dla kogo preparat do usuwania farby olejnej?

Środki do czyszczenia elewacji powinny znajdować się pod ręką wszelkich firm, które pracują na rzecz wspólnot mieszkaniowych, ponieważ to zwłaszcza fasady niestrzeżonych bloków są narażone na ataki wandali. Mały pojemnik preparatu okaże się przydatny także właścicielom domów jednorodzinnych, firm czy sklepików. Zakup preparatu do czyszczenia elewacji to w porównaniu z koniecznością pomalowania ścian na nowo spora oszczędność – zarówno jeśli chodzi o koszty kupna farby, jak i czas niezbędny do wykonania tej pracy.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]