Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Dowiedz się, gdzie kupić słoik z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest świetną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, soków, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]