Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Tchibo kapsułki. Więcej na cafessima.pl

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i pomału zdobyła sobie kolejnych miłośników. Ten wygodny proces pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – należy dodać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po minucie można rozkoszować się świeżo parzonym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych globalnie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą od jednego wytwórcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, gdyż wytworzyło go mnóstwo różnorodnych elementów, między innymi konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie takich kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi tłumi ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Brazylii oraz Nikaragui (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno wyczuwalne są aromaty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – najlepsza każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w hotelach czy biurach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna i zwykle mieści się w granicy 1-1,40 zł. Oznacza to, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój serwowany na stołówkach w biurze lub w kafeteriach w galerii. Nowoczesny design i przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że coraz częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Z ich pomocą będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a przy tym zaserwujemy znajomym wysokiej jakości napój w trakcie okazjonalnych spotkań, bez obaw o ogromne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy będą nadawać się do naszego ekspresu.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]