pasta BHP, pasta do mycia rąk

Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, których trudno pozbyć się ze skóry. Należą do nich przede wszystkim różnego typu sadze, farby, smary, oleje, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najskuteczniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty do mycia rąk – gdzie się ich używa?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Jako że jest używana do czyszczenia bardzo trwałych zabrudzeń, musi wyróżniać się dobrymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście do mycia rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one usuwają, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, aby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu są potrzebne pasty BHP pasta do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Bez wątpliwości przyda się też w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w czasie porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]