Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Dowiedz się więcej o blachach na rąbek stojący na regamet.pl.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Czemu warto je kupić? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek – odporność oraz piękny wygląd

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz szersze grono zwolenników, ponieważ perfekcyjnie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Odporna na uszkodzenia i świetnie wyglądająca blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na korozję oraz wspaniale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem trwałości oraz wykorzystanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i powleczone dodatkową warstwą dającą osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV bądź deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08