opakowania szklane hurt,

Opakowania szklane w hurcie – dla kogo taka usługa?

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że spora część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych marek, jest to równolegle branża, w której doskonale radzą sobie niewielkie firmy, o ile zachęcą klienta do swojego autorskiego, ekologicznego lub pysznego produktu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, aby produkt dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w słoiki i butelki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie to metoda zmniejszenia kosztów

Oczywiste jest, iż oferty adresowane do klienta indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo ocet, smalczyk na kanapki bądź konfitury, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania całymi paletami z reguły można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób też dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz butelki i słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (idealne do rozlewania piwa, soków czy wina) i słoje. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1400, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać kupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z słoiczkami bądź butelkami hurtowo można także kupić większą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]