Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Producent drzwi drewnianych - pełną ofertę sprawdzisz na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się ponad 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawił, iż jego pracownicy zapewniają odbiorcom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale również ich niezawodność, będące wynikiem wykorzystania w toku ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i składaniu modułów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, pełnego komfortu eksploatacji oraz zadowolenia klienta.

Czym cechują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się ogromną troską o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez tę firmę to idealny wybór dla wymagających konsumentów poszukujących w pełni ergonomicznych oraz solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalny komfort – wydajnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami i tworzą doskonałą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętny, elegancki design. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wytwarzane są zawsze z surowców najwyższej jakości.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na bezpłatne doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich osobiście przygotowanego projektu, znakomicie dopasowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale również sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]