Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Sprawdź, gdzie kupić kontenery na złom

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]