Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Zobacz, gdzie zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio, wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Firm wytwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza nieustannie znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, iż historia firmy Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył nieduży obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawowca i przyrządzano ich autorskie mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich kaw, wytyczając normy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich odpowiedniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w naszych domach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, pysznej kawy trwa dosłownie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak korzystać tylko z kapsułek dystrybuowanych przez tę firmę. Obecnie w sprzedaży spotkać można niemało zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż kosztują one taniej, ale tak samo cechują się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Najwięcej zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do licznych modnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno kawy będące połączeniem robusty z arabiką (Cremoso Invidia czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]