Komfort termiczny i wytrzymałość – atuty drzwi drewnianych wejściowych

Chcesz kupić drzwi wejściowe drewniane? Wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi wejściowe pełnią kilka funkcji – chronią dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, oddzielają od zgiełku dobiegającego z ulicy i strzegą przed włamaniem. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją solidność i właściwości od lat cieszą się dużą popularnością. Organiczny surowiec świetnie się prezentuje i można go wykończyć na różne sposoby. Prawidłowo skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że w pomieszczeniach panuje komfort termiczny, a jednocześnie opłaty za ogrzewanie są dużo niższe. Kupując drzwi do mieszkania trzeba wziąć pod uwagę modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoich parametrów – nie ulegają odkształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, toteż rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne na wymiar

W sprzedaży znajdziemy też drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla tych, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która realizuje indywidualne wzory na zamówienie, a zarazem zapewnia długą gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić pięknie prezentujące się szyby, na przykład ornamentowe. Klienci mogą również wybierać spośród wielu typów szyldów. Oprócz walorów estetycznych, warto także zaakcentować inne przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Wyłamanie ich jest utrudnione, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz częściej zaopatruje się je w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to lokatorom właściwe bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają również wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. By zabezpieczyć zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, w toku ich produkcji stosuje się lakiery najlepszej jakości.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]