Gadżety reklamowe – dlaczego warto ich używać?

Biznes nie poradzi sobie bez akcji promocyjnych. W dzisiejszych czasach reklama ma różnorodne formy: publikuje się ją w telewizji, na portalach społecznościowych i w internecie. Jednakże w dalszym ciągu nie porzuca się standardowych nośników reklamy, m.in. kalendarzy czy plakatów. Stosuje się też jeszcze jeden rodzaj działań promocyjnych, który potencjalni odbiorcy wyjątkowo sobie cenią – reklamę poprzez gadżety.

Dlaczego klienci doceniają gadżety reklamowe?

W odróżnieniu do pozostałych form promocji, wszelkiego rodzaju gadżety są materialnym przedmiotem, który niejednokrotnie jest bardzo przydatny, dlatego pozostaje z nimi na dłużej. To z kolei sprawia, że konsumenci oraz nasi ewentualni partnerzy bardzo je cenią sobie. Ciężko wskazać kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w banku czy w kancelarii torby zakupowej albo ołówka. Są to przecież przedmioty, które zawsze powinno się mieć pod ręką. A co najistotniejsze – ta rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem wykorzystując regularnie taki gadżet, klient stale obcuje z hasłem reklamowym firmy, od której go otrzymał, wskutek czego w konsekwencji zostawia ona silny ślad w jego pamięci.

Hurtownia gadżetów reklamowych – apteczki i długopisy

Sitodrukumożliwia nadruk zarówno na powierzchniach drewnianych, tkaninie, jak i powierzchniach plastikowych, dlatego też jest jedną z najpopularniejszych metod wykorzystywanych do personalizacji gadżetów reklamowych. Najchętniej kupowanym gadżetem tekstylnym, jest rzecz jasna odzież reklamowa – zwykle nanosi się firmowe logotypy na koszulki, a czasem także na spodniach, kurtkach czy polarach. Poza tym można nanieść logo firmowe na etui na klucze, szlafroku i torbie płóciennej. Jeśli zależy nam na rozległym wyborze opcji nadruku, trzeba zajrzeć na ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. U jednego dostawcy można wtedy kupić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale także np. zawieszki do bagażu, breloki czy termosy, co skróci czas organizacji każdej kampanii marketingowej.