Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Szukasz etykiet na butelki? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na imieniny, osiemnastkę bądź ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety butelki – alkohol jako niecodzienny podarunek od Młodej Pary

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, dodając na nich informację o imionach nowożeńców, podziękowanie za przybycie bądź dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można kupić w różnych barwach i wzorach, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Spersonalizowane etykiety na butelki – ozdób domowe trunki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz soki, nalewki bądź wina, a następnie dajesz je rodzinie lub znajomym przy różnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Dodatkowo flaszki można również oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]