Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

Jeśli szukasz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y5jqbcdf.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Ocenia się, iż korzystając z drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90%. Nadrzędne idee pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie otrzymać tożsame makiety, do czego dąży się głównie w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w różnych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest dokładny i solidny, a podczas procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie występują wypaczenia.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]