Części do Renault – gdzie je kupić?

Zainteresowany Renault części? Kliknij tutaj

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]