Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Potrzebujesz balonu do wina? Wejdź na superbutelki.pl.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]