Jaki kask na motocykl

Kaskowi motocyklowemu znajdziesz na https://tinyurl.com/2n22mz4b.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie eskapady – kask to przymusowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są przeróżne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w najwyższym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to świetna marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a zarazem nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Lokalizacja firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]