Zobacz sam produkcję zestawów RAM Vitberg+

Więcej w temacie marki Vitberg na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat trudzi się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata praktyki w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia osób cierpiących na rozmaite schorzenia. Kompletny zestaw jest złożony z sześciu części aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a potem dokładnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]