Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij w to miejsce

W 2018 roku na AWF-ie w Krakowie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Badania i zajęcia dydaktyczne z urządzeniami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii przeznaczona jest do prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm człowieka. Odbywać się w niej będą również zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z dziedziny fizykoterapii, kosmetologii oraz odnowy psychosomatycznej. Zestawy RAM Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, posłużą jednocześnie do powysiłkowej regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że urządzenia Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach wezmą udział aparaty firmy Vitberg?

W najbliższych latach wyniki badań mogą przysłużyć się do doskonalenia terapii pacjentów czy usprawnienia treningów sportowców. Zapewne w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone prace badawcze z dziedziny fizjologii i biochemii. Obserwacji poddany zostanie wpływ wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki obserwacji będą porównywane z rezultatami laboratoriów z innych stron świata.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]