Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, montowni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]