Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej w temacie Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, nóg oraz szyi. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]