Urządzenia firmy Vitberg – do domowej wibroterapii

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące przed monitorem z czasem zaczynają skarżyć się na bóle kręgosłupa, otyłość oraz bóle kończyn. Jednym ze sposobem radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, która w ostatnich latach przybiera na popularności. Prace badawcze nad tą metodą terapii prowadzano już w latach 60-tych XX w. Wibroterapia nie tylko wpływa na niwelowanie bólu, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz pobudzenie włókien mięśniowych może wspierać również odchudzanie. Wibroterapię coraz częściej stosują też zawodowi sportsmeni do regeneracji mięśni po wyczerpującym treningu.

Wibroterapia w domu z aparatem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak nieosiągalna dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej oddać w zaciszu własnego domu, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi u rehabilitanta. W sprzedaży można znaleźć zestawy do wibroterapii produkowane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 podstawowych programów: Nogi, Relaks oraz Kręgosłup, w których można ustawić cztery poziomy intensywności wibracji. Zestaw można rozbudować o dodatkowe moduły: Nogi, Kolana, Metabolizm, Szyja i Biodra.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]