Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na www.youtube.com

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]