Urządzenia do fali uderzeniowej – zastosowanie w medycynie

Chcesz zamówić aparat do fali uderzeniowej? Sprawdź http://bit.ly/2YEOxIs.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest stosowana i czemu ?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w medycynie sportowej, kosmetologii, ortopedii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle w okolicy bioder, kolano skoczka, zespół bolesnego barku czy bóle nadgarstka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie leczenia u dwóch osób jednocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Lokalizacja firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]