„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Więcej w temacie Vitberg opinie na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]