„Słowo Seniora” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na https://www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Słowo Seniora”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 14 dniach użytkowania.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Słowo Seniora”

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów dedykowanych: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra oraz Metabolizm. W module bazowym można zaś wybrać trzy programy:
– Nogi – niwelujący ociężałość nóg, rwanie stóp czy skurcze łydek;
– Kręgosłup – stosowany najczęściej przy bólach grzbietu, zespołach korzeniowych czy zesztywnieniach;
– Relaks – rekomendowany po wysiłku fizycznym, a także łagodzący efekty stresu, niepokoju i nerwowości.

Drgania rozluźniają mięśnie i odprężają. Pomaga to nie tylko uśmierzyć ból poszczególnych części ciała, ale także może ułatwić zaśnięcie ludziom mającym problemy ze snem. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do stosowania zarówno w profesjonalnych placówkach, jak i we własnym domu. Do produktów dołączona jest obszerna instrukcja obsługi, a jakiekolwiek niejasności odnośnie ich użytkowania można wyjaśnić dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]