Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Poszerz swoją wiedzę o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy zesztywnienie szyi i ramion, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, nogi, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Zestaw RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]