Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij w to miejsce

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Przy użyciu tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]