Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Szukasz porady polskiego psychologa Northampton? Kliknij tu.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz nadal nie brak ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym państwa, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Separacja z bliskimi często powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą też trudności ze znalezieniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano podczas rozmowy zostaną przekazane osobie postronnej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339