Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Kup maseczkę z przyłbicą

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, na skroś przeistoczyła nasz bieg życia oraz relacje z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania określonych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do apteki lub kina, gdzie przeważnie spotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy bezwzględnie założyć na nos oraz usta ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z materiału?

Lekka ochronna przyłbica ochrania podobnie jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z bawełny są niewygodne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem wirusem w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos i usta, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są wytrzymałość, komfort i tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z surowców, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również czyścić ręcznie (nawet do 30 razy!) przy pomocy mydła.

Mini przyłbica – dla osób starszych oraz sportowców

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, ale i wygodę. Osoby starsze, mające trudności z oddychaniem, starsze bądź aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maseczki w czasie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodzież zapewne uzna za zaletę też to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]