Małżeńskie problemy można rozwiązać terapią małżeńską

Terapia małżeńska UK - zajrzyj tutaj, aby leczyć się skutecznie z właściwym specjalistą!

Każde małżeństwo może przechodzić rozmaite kryzysy. Całe szczęście teraz można sobie z nimi radzić bardzo sprawnie. Świetnym wyjściem jest terapia małżeńska prowadzona przez terapeutę mającego odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.

Terapia małżeńska – w jakich trudnościach może okazać się pomocna?

Do psychoterapeuty zgłaszają się pary borykające się z przeróżnymi problemami. Terapeuta pomaga pokonać kryzysy powiązane z niedochowaniem wierności jednego z partnerów, jak również udzieli pomocy w przypadku nałogów, chociaż tutaj często konieczne będzie także specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog wspomoże w czasie choroby partnerów czy ich dzieci. Jest przydatny w sytuacji, kiedy między partnerami dochodzi do konfliktów, których nie umieją rozwiązać samodzielnie. Wzięcie udziału w terapii małżeńskiej pomoże również przezwyciężyć trudności i scementować partnerstwo. Poprawie ulega komunikacja między mężem i żoną – dzięku czemu ich małżeństwo rozkwita, a nie tkwi w miejscu. Psychoterapeuta pomaga zrozumieć małżonkom jakie są ich wzajemne potrzeby oraz oczekiwania. Zwraca on uwagę na to, że małżeństwo to nie wyłącznie czerpanie korzyści, ale przede wszystkim oferowanie czegoś w zamian. Pomoc terapeuty sprawia, że możliwe staje się odkrycie przyczyn , które leżą u podstaw partnerskich problemów. Pary, które przeszły terapię małżeńską mają wiedzę niezbędną do tego, aby świetnie pokonywać kłopoty w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wówczas, gdy mieszka się w Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która dotarła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że aktualnie bez większych problemów znajdziemy polskiego psychologa również na brytyjskiej ziemi. Porozumiewanie się w języku polskim ułatwia pracę nad problemem i zwiększa komfort pary, która postanowiła postawić na wsparcie specjalisty. Także na emigracji warto powalczyć o swój związek, który bardzo często właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna walczyć z rozmaitymi trudnościami. Należy wiedzieć, że terapia nie jest wstydem, a na skutek niej partnerstwo może wkroczyć na całkowicie nowe tory. Rozstanie to zawsze ostateczność.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339