Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Klinika okulistyczna Kraków. Czytaj więcej na voigtklinikaoka.pl.

Zdrowe oczy to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga wyeliminować dokuczliwe i w wielu przypadkach niebezpieczne dla zdrowia choroby oczu. Kto może zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – metoda bezpieczna i mało inwazyjna

Nie tak dawno temu korekcja wad wzroku ograniczała się do zakładania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak nowoczesne metody korekty pozwalające na leczenie nadwzroczności, jaskry, presbiopii, a także wielu pozostałych chorób. Wyjątkowo rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku wyróżniająca się wysoką efektywnością. Taka korekcja wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent szybko powraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, w której pracuje doświadczony zespół, specjalizujący się w innowacyjnych sposobach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, dopasuje adekwatną metodę leczenia i skoryguje wadę wzroku. Specjaliści przyjmujący w klinice okulistycznej wykorzystują nowoczesny ekwipunek diagnostyczny, zatem mogą wykryć nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Z jakimi przypadkami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne zajmują się także leczeniem innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają między innymi na modelowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym specjaliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący metodą konieczną w diagnozowaniu jaskry, zapalenia gałki ocznej oraz innych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się także mapy rogówki – jest to wymagane przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją katarakty. Korekta wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie też z innymi przypadkami, jak przykładowo usuwaniem kaszaków czy ciał obcych z oka.

Lokalizacja firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]