Gdzie szukać informacji o najciekawszych miejscach w Małopolsce?

Sprawdź ładne miejsca w Małopolsce na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Pomimo, że Małopolska to jedno z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, więc czasem ciężko znaleźć coś dla siebie w natłoku wiadomości o najnowszych eventach sportowych bądź kulturalnych oraz godnych zwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Portal o atrakcjach turystycznych w Małopolsce – przydatne informacje i mapy

Aby zaprezentować zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono serwis visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o interesujących zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak też o pokazach i imprezach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Podróżnicy organizujący przyjazd do Małopolski o razu na głównej stronie zauważą mapkę, na której szybko wyszukają pensjonaty, hotele i kempingi, zabytki i galerie oraz Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w różnych punktach Małopolski. Portal ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach pojazdów i parkingach. Dodatkowo dla tych, którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące m.in. atrakcje narciarskie, zamek na Wawelu oraz czar lokalnego folkloru.

Witryna o atrakcjach turystycznych w Małopolsce nie zapomina obcokrajowców

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również zagranicznych turystach, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy pozostałych południowych miejscowości. Ciekawostki dodawane na portalu publikowane są zatem w języku angielskim, ale oprócz tego w m.in w języku hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu wykaz konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na terenie Małopolski. Niesłychanie wartościowy dla obcokrajowców jest również dział Rozmówki, w którym poznają ważne słówka i sformułowania, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas podróży po Polsce.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego