Atrakcje turystyczne w Małopolsce – gdzie szukać o nich informacji?

Uzyskaj więcej informacji o nieznanych miejscach w Małopolsce na visitmalopolska.pl.

Choć małopolskie jest jednym z najmniejszych województw w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, dlatego czasem z trudem można odnaleźć się w gąszczu informacji o bieżących imprezach sportowych bądź kulturalnych oraz godnych zobaczenia atrakcjach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj serwis przygotowany specjalnie dla turystów

Żeby przybliżyć zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, przygotowano serwis visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiedzę nie tylko o najciekawszych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, jak również o wystawach i eventach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na portalu? Podróżnicy organizujący przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapę, na której w mgnieniu oka wyszukają zabytki i galerie, Centra Informacji Turystycznej oraz schroniska młodzieżowe, hotele i motele zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Strona pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o dworcach i lotniskach. Prócz tego dla osób, które z najrozmaitszych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające między innymi czar lokalnego folkloru, atrakcje narciarskie czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Przydatne rozmówki i lista konsulatów – niezbędne informacje dla turystów z zagranicy

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych turystach, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane czy mniejsze południowe miejscowości. Komunikaty dodawane na portalu publikowane są więc w języku angielskim, ale prócz tego w m.in w języku słowackim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. Niezmiernie wartościowa dla cudzoziemców może być również sekcja Rozmówki, gdzie poznają kluczowe wyrażenia i powiedzenia, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w czasie wizyty w Polsce. Turyści z zagranicy znajdą tu rejestr ambasad i konsulatów mających swoje siedziby na obszarze Małopolski.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego