Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Więcej informacji o wykonaniu wirtualnego spaceru z modelem 3D na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla wielu klientów sposobność obejrzenia danego pomieszczenia przed skorzystaniem z oferty jest bardzo istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i czy opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można też zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, iż prócz oglądania samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa czy hostelu, jesteśmy w stanie przejść za jednym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala także przechodzić do kolejnych wnętrz tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Gdzie warto zamieścić model 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie pokazać klientom dany budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji hotelu, pracowni bądź baru, jak również w prosty sposób zademonstrować szerokiemu kręgowi odbiorców wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, w trakcie sprzedaży budynku, żeby potencjalni klienci byli w stanie rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się wykonywać z wielu przyczyna. Najważniejszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w Google Maps bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej nakłonić klientado wybrania naszych usług. Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę będą darzyć ją dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to też znakomita metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — trzeba po prostu powierzyć jego opracowanie doświadczonemu fotografowi.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]