Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Zobacz parking strzeżony lotnisko Balice na https://pandaparking.pl.

Sposobność przybycia także w bardzo odległe zakątki świata, wygoda oraz szybkość – to nadrzędne zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking w Krakowie – leć bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, tym samym nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na kilka ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Ponadto podróżni mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowanie akumulatora czy ujście powietrza w oponach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]