Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Jeżeli chcesz zlecić organizację wesel w Krakowie, skieruj się w to miejsce.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby czy komunie, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Obecnie są to wydarzenia, na które sprasza się często nawet i setkę gości. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować jadłospisu, a potem naszykować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na rozsyłanie zaproszeń, dobór ozdób sali, ustalanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania stosownej ilości trunków i przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. na zabawie weselnej powinien mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, żeby stoliki były poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, potrawy były smaczne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także aby obsługa w profesjonalny sposób serwowała gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering weselny – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi normami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowany uprzednio spis proponowanych dań głównych, deserów oraz trunków pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający może zatem osobiście skompilować kartę dań z sugerowanych dań. Powinno się jednak podkreślić, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie klienta podejmują się przyrządzenia indywidualnych zestawów potraw.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]