Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Zamów catering na imprezy.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego tygodnia w rozmaitych miastach kraju mają miejsce benefisy, bankiety czy sympozja. Wszystkie te imprezy wymagają należytej oprawy, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Zabukowałeś salę bankietową bądź wybrałeś już punkt, gdzie wyprawisz piknik? Świetnie! Teraz należy postarać się o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do przepysznych gorących potraw, przekąsek oraz trunków. Miej na uwadze, że w przypadku ważnych wydarzeń nie wystarczy postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się sami. Cała oprawa eventu jest ważna – właściwy układ stołów, stosowne akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy bez wątpienia będą także pod wrażeniem, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w najlepszych restauracjach, a posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy.

Czy warto korzystać z oferty cateringu imprezowego?

Atutem korzystania z usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi wyborne posiłki, ale też szczegółowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy będą dowiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych podczas imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną sposobnością, by prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, które przekąski, napoje oraz potrawy idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]