Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Masz problem z wykonaniem wirtualnego spaceru w medycynie estetycznej? Zleć to fachowcowi

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – zadbaj o konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Jakie branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet dentystyczny bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]