Wirtualny spacer 3D pomoże Ci zdobyć nowych klientów

Wirtualny spacer VR. Skieruj się na www.fotografsv.pl, aby skorzystać z usług specjalisty

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w kilka sekund możemy się tak przenieść m.in. na ulice Barcelony czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, aby na własne oczy podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie odwiedzać odległe zakamarki świata, ale także przygotować spacer Google po naszej restauracji czy biurze i prezentować je przyszłym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani skomplikowane, z kolei prezentuje się niezwykle efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym generalnie są spacery Google? Dlaczego opłaca się ich użyć do promocji?

Spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania lokalizacji z całego świata. Działa to w ten sposób, iż Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) danego punktu, a potem scala je i udostępnia na Mapach Google. Dzięki takim fotografiom, po wejściu na daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w dół i w górę, jak również możemy samemu decydować, w którym stronę będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne obejrzenie tej lokalizacji, prawie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Możemy również zwiedzać okolicę i docierać do innych lokalizacji — wciąż patrząc w dowolnym kierunku i obserwując otaczający nas świat.

Czym jest wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru 3D po naszej firmie, restauracji czy hotelu. Przeciwnie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po przybyciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to z reguły od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok zwykłych fotografii i dać możliwość obecnym i nowym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak odwiedzają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna kosztu jego wykonania, a sam spacer możemy też umieścić na naszej firmowej stronie.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer 360 stopni po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego miejsca przez domniemanego klienta. Zdecydowanie powinno się wykonać taki spacer w naszej firmie w celach marketingowych. Klienci, patrząc na naszą restaurację, nieruchomość czy hotel zdobędą mnóstwo ważnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Zaczną nas również postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto wykonać nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeżeli rzecz jasna chcemy zainteresować pracowników dobrymi warunkami pracy. Jednostki, które wcześniej poznają zdalnie standardy danej firmy, o wiele chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer Google przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony oraz promowania naszej firmy w Google Maps. Spacery 360 stopni działają na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]