Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Sprawdź informacje o opiece WordPress.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się niezmiernie popularnym systemem zarządzania treścią. Ze względu na fakt, że bez trudności można opanować zasady jego obsługi, a jednocześnie jest szybki, stosuje się go w tej chwili do tworzenia skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być powodem nieprzyjemnych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i przydatną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj regularnego wdrażania najnowszych edycji CMS

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia aktualizowanie jej do najnowszej edycji systemu zarządzania treścią. Niejednokrotnie jednak firmy po uruchomieniu strony lekceważą regularne wdrażanie najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców lub infekcję przez malware. Ponadto, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować nieprzewidzianymi problemami z właściwym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Dlatego ważne jest, żeby czynność tę wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie działu IT, należy zlecić opiekę techniczną nad stroną niezależnemu ekspertowi.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu utrzymania WordPressa?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa adresowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o skuteczne i nieprzerwane działanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie oferty zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, likwidowanie następstw infekcji oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również różnego typu monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, zmian treści i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]