Usługi agencji detektywistycznych – nie tylko dla osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, zdobyć bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, wierności partnera lub ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym uzyskanie cennych danych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Kto najczęściej korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Do firm detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w skuteczny i szybki sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to między innymi profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają dodatkowo doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w razie rozprawy sądowej.