Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Szukasz pełnej oferty tworzenia sklepów internetowych? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl.

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma moc atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z stosując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszej grupie nabywców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek poszerza się też funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom przelew opłaty za towary np. za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluację sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zadbają o instalację wyłącznie wypróbowanych, koniecznych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu i jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W ramach sklepu WooCommerce eksperci stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowych artykułach oraz promocjach lub zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]