Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Na https://www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/ znajdziesz profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie wirtualny spacer 3D.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj ważny punkt reklamy marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, by wśród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych ofert, marek lub przedsiębiorstw. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto wykonać kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich dodanie w wizytówce GMF dodanie estetycznych fotografii, wszystkich aktualnych danych, odpowiedniej prezentacji firmy oraz adresu www naszej strony internetowej. Jest również inny bardzo dobry sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal mało firm go stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer Google Maps – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak mało firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy gabinetu medycznego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]