sale do wynajęcia kraków

Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne albo wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, zadaniem których stworzenie silnych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby celebrować nowe kontrakty, jak również różne sympozja, szkolenia oraz bankiety dla klientów biznesowych. Takie imprezy wymagają właściwego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

O czym pamiętać szukając sali na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, w których uda się zorganizować bankiet, trzeba poszukać usług najmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości eventu. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do klasy urządzanej uroczystości. Ważne gale dla kontrahentów marki, w trakcie których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w zwykłej sali. Warto w takich wypadkach wyprawić event w eleganckim miejscu, które ostatecznie podkreśli doniosłość uroczystości. A jeżeli na imprezę poproszone zostaną osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie sali trzeba wybrać lokal, zlokalizowany niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Wynająłeś lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zamówienie cateringu

Organizując imprezę firmową nie wolno przeoczyć tak istotnego elementu, jak zapewnienie gościom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Trafnym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówioną lokalizację apetycznych dań dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się ozdobieniem stołów. W trakcie pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Wypada więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i doskonale prezentujące się na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy zaserwują potrawy w elegancki sposób.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]