Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta wesela pod Krakowem, wejdź na https://tinyurl.com/yj69kr74.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Sala weselna – jak szukać?

Szukając lokalu na wesele para młoda musi uwzględnić parę dość ważnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników wesela, aby być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie bezproblemowy. Jeżeli na uroczystość zaproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli dekoracja sali, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i wybranie menu. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Lokal na wesele dla młodych par z z południa Polski

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić około 130 osób. Wesele może zostać urządzone także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż jakieś pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]