pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Ogólna dostępność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie oznacza, iż nowi klienci nas znajdą – istotna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele małych firm, świadczących usługi wyłącznie na niewielkim obszarze albo nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych albo usług korzystają z reguły z fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę jakiegoś miasta, jak np. “hydraulik kraków”, “sklep rtv kraków” albo “restauracja francuska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron www od prawie 15 lat. Przez ten czas do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozwinięcie treści, jak również pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może monitorować cyklicznie rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]