Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Parking przy Balicach - unikalną ofertę sprawdzisz na http://bit.ly/2RC0wGJ

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]