Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Co powinno się wiedzieć o lotnisko Kraków parking długoterminowy?

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim lub pociągu.

Dlaczego warto korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Kolejnym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]